ZUŠ - Základní umělecká škola Most, Moskevská 13
Vyberte si z oborů:
 
 
 
Odběr novinek
facebook
Hlavní menu
-------------------------------
name

Výtvarný obor

Aktuality
Společná novinka
1.září 2020
Zápisový týden 1.9. - 4.9.2020
Společná novinka
30.srpen 2020
Živá zahrada 2020 Pohádková neděle pro děti.
Společná novinka
19.srpen 2020
Letní pohybový workshop 19.8.2020
Společná novinka
29.červen 2020
ŘEDITELSKÉ VOLNO 29. a 30.6.2020
Společná novinka
8.červen 2020
Zápisy do nového školního roku probíhají po celý červen.
Více aktualit »

Rozvrhy

Mgr. Jana Fabianová - učebna č. 37

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 - 16:15
1. - 3.roč.
(3 hodiny)
14:45 - 17:00
2. - 4.r.
(3 hodiny)
14:45 - 17:00
Pv - 2.roč.
(3 hodiny)
14:00 - 16:15
2. - 4. r.
(3 hodiny)
16:30 - 18:45
5. - 7. roč.
(3 hodiny)
17:15 - 19:30
6.r. - II.st.
(3 hodiny)
16:30 - 18:45
Keramika-děti
(3 hodiny)
16:30 - 18:45
Keramika-dospělí
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
Keramika – výuka zaměřená na práci s keramikou
II.st. – výuka druhého stupně

Mgr. Daniel Beňák – učebna č. 59

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 – 16:15
2. - 5. r.
(3 hodiny)
14:30 – 16:45
3. - 6. r.
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
PC GRAFIKA
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
PC GRAFIKA - pokročilí
(3 hodiny)
16:30 – 18:45
7. r. - II.st
(3 hodiny)
16:50 - 19:05
PC GRAFIKA - začátečníci
(3 hodiny)
16:20 - 18:35
PC GRAFIKA
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
P – výuka výtvarného oboru s možností seznámení s počítačovou grafikou

Mgr. Jana Jungmannová - učebna č. 57

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 - 16:15
Pv - 2. r.
(3 hodiny)
15:30 - 17:00
Rodiče s dětmi
(2 hodiny)
16:20 - 18:35
3. - 6. r.
(3 hodiny)
17:00 - 19:15
7. - II. st.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně
II.st. – výuka druhého stupně

Mgr. Romana Pavlíčková – učebna č. 54

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:25 – 16:40
4. – 5.r.
(3 hodiny)
14:30 – 16:30
kresba pro dospělé
(3 hodiny)
16:45 - 19:00
6. - 7.r.
(3 hodiny)
16,30 - 18,30
kresba pro dospělé
(3 hodiny)
Vystětlivky:
kresba – kurz kresby pro dospělé
II.st. – výuka druhého stupně

Anna Riedlová Peřinová – učebna č. 49

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
13:30 – 15:45
3. - 5.r.
(3 hodiny)
15:00 – 16:30
PV
(2 hodiny)
16:00 - 18:15
1. - 3.r.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně

Mgr. Dana Lvová – učebna č. 49

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:00 – 16:15
Pv - 2.r.
(3 hodiny)
16:20 - 18:35
3.r. - 7.r.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
PV – přípravný ročník prvního stupně

Mgr. Kateřina Rathová - učebna č. 57

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:20 – 16:35
Pv – 2.r.
(3 hodiny)
14:20 – 16:35
2. - 4.r.
(3 hodiny)
14:00 – 16:15
3. - 6.r.
(3 hodiny)
16:45 – 19:00
2. - 5.r.
(3 hodiny)
16:45 – 19:00
6. - II.st.
(3 hodiny)
Vystětlivky:
Pv - přípravný ročník prvního stupně

Lucie Vopravilová - učebna č. 48

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14,30 - 16,00
PC GRAFIKA - děti
(2 hodiny)
16,30 - 18,00
PC GRAFIKA - dospělí
(2 hodiny)
Vystětlivky:
výuka počítačové grafiky
 
 
 
Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2020 - vytvořil DYNAMIC software