Taneční obor

24.květen 2018
ZUŠ OPEN 2018 24.5.2018 14.00 - 19.00 hod.
20.květen 2018
Živá zahrada 2018 na Zámku Korozluky. 20.5.2018 od 10 do 17 hod.
5.květen 2018
Architektonický festival pro děti DĚTI BUDÍ MĚSTO.
29.březen 2018
MDVV Lidice 2017 prodloužena!
1.únor 2018
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2017

PŘEHLÍDKA TANEČNÍCH OBORŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL V PARDUBICÍCH

10.červen 2015
Tanečnicím se dařilo
Taneční skupina Sluníčko při ZUŠ Moskevské se uplynulý víkend účastnila celonárodní přehlídky, která se konala v Pardubicích. Této prestižní akci předcházela náročná okresní a krajská kola. Soutěžní přehlídku tanečních oborů základních uměleckých škol vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Taneční skupiny při ZUŠ Moskevské se v březnovém okresním kole účastnily se sedmi tanečními choreografiemi v počtu 50 svěřenců učitelek Jany a Kamily Volrábových. Téměř všechna taneční čísla byla úspěšná a některá získala ocenění. Ve II. kategorii (9 - 10 let): „Přišlo jaro“ – ocenění za choreografické zpracování a postup do krajského kola, „Pohlazení“ – ocenění za technickou připravenost tanečnic a ve IV. kategorii (13 - 15 let) „Co se děje za oponou“ – ocenění za choreografické zpracování tématu a postup do krajského kola. V dubnovém krajském kole se děvčatům tančícím „Přišlo jaro“ opět dařilo. Tanec obdržel ocenění za soulad ve všech jevištních složkách a byl uměleckou radou vybrán na celostátní přehlídku do Městského divadla v Pardubicích. Národní přehlídka prezentovala soubory z celé republiky s vysokou uměleckou úrovní v současném, klasickém a lidovém tanci. Byla velmi inspirativní a přínosná. Setkání souborů probíhalo v milé a pohodové atmosféře a všem mosteckým tanečnicím patří dík za perfektní reprezentaci našeho města a „zušky na Moskevské“.

Jana Volrábová, učitelka tanečního oboru ZUŠ Moskevská

PŘEHLÍDKA TANEČNÍCH OBORŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL V PARDUBICÍCH

Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2018 - vytvořil DYNAMIC software