Taneční obor

24.říjen 2019
Slavnostní předávání ocenění našim úspěšným žákům ve velkém sále ZUŠ F.L.Gassmanna v Mostě.
16.říjen 2019
Cyklus workshopů Tvoříme s dětmi a jejich rodiči
4.říjen 2019
Jednou za tři až čtyři roky obrátíme role ve vestibulu a jsme to my, zaměstnanci školy.
3.říjen 2019
Děti budí město 3. 10. 2019 od 15 do 17:30 hod.
25.září 2019
My ze ZUŠ

Podzimní sklizeň tanečních pohárů

27.listopad 2014
V sobotu 22. 11. 2014 reprezentovaly naše město taneční soubory Sluníčko, Hopík, ROCK-BALET a HopIN, které působí při ZUŠ Moskevské v Mostě, na pohárové taneční soutěži formací Cena TŠ Duha v České Lípě. Účastnilo se jí, pod vedením Jany a Kamily Volrábových, celkem 44 tanečnic a 4 tanečníci ve věku od 7 do 16 let. Příjemné bylo umístění Hopíku na 1. místě a Sluníčka na 2. místě v dětské věkové kategorii do 11 let se dvěma formacemi nazvanými „Pohlazení„ a „Přišlo jaro“ v parketových tanečních kompozicích. V kategorii Street dance předtančení se umístil na 2. místě Hopík s tancem „Jacksoníci“ a na 3. místě Sluníčko s choreografií „Girls & boys“. Také tanečnice HopINU se radovaly, a to z prvního místa za parketovou taneční kompozici „Sny“ a choreografie ROCK-BALETU „Sršně“ vybojovala stříbrné umístění. Velké poděkování patří i doprovodnému týmu rodičů, bez jejichž pomoci a podpory bychom se neobešli. Přejeme tanečnicím a tanečníkům Hopíku, Sluníčka, HopINU a ROCK-BALETU, aby nadcházející sezóna byla stejně úspěšná jako její začátek a ještě mnoho vytančených pohárů.

Jana Volrábová, učitelka tanečního oboru, ZUŠ Moskevská

Podzimní sklizeň tanečních pohárů

Základní umělecká škola Most, Moskevská 13, příspěvková organizace - IČO: 473 241 47  - © 2011 - 2019 - vytvořil DYNAMIC software