Taneční obor

10.březen 2020
Na základě mimořádného opatření přijatého na dnešním jednání Bezpečnostní rady státu, je do odvolání zrušena od středy 11. března 2020 výuka na základních školách a tedy i na naší ZUŠ.
18.únor 2020
V naší ZUŠ proběhlo slavnostní zahájení tradiční výstavy prací z Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019.
29.leden 2020
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2019 29.01.2020 - 27.03.2020
24.říjen 2019
Slavnostní předávání ocenění našim úspěšným žákům ve velkém sále ZUŠ F.L.Gassmanna v Mostě.
16.říjen 2019
Cyklus workshopů Tvoříme s dětmi a jejich rodiči

Podzimní sklizeň tanečních pohárů

27.listopad 2014
V sobotu 22. 11. 2014 reprezentovaly naše město taneční soubory Sluníčko, Hopík, ROCK-BALET a HopIN, které působí při ZUŠ Moskevské v Mostě, na pohárové taneční soutěži formací Cena TŠ Duha v České Lípě. Účastnilo se jí, pod vedením Jany a Kamily Volrábových, celkem 44 tanečnic a 4 tanečníci ve věku od 7 do 16 let. Příjemné bylo umístění Hopíku na 1. místě a Sluníčka na 2. místě v dětské věkové kategorii do 11 let se dvěma formacemi nazvanými „Pohlazení„ a „Přišlo jaro“ v parketových tanečních kompozicích. V kategorii Street dance předtančení se umístil na 2. místě Hopík s tancem „Jacksoníci“ a na 3. místě Sluníčko s choreografií „Girls & boys“. Také tanečnice HopINU se radovaly, a to z prvního místa za parketovou taneční kompozici „Sny“ a choreografie ROCK-BALETU „Sršně“ vybojovala stříbrné umístění. Velké poděkování patří i doprovodnému týmu rodičů, bez jejichž pomoci a podpory bychom se neobešli. Přejeme tanečnicím a tanečníkům Hopíku, Sluníčka, HopINU a ROCK-BALETU, aby nadcházející sezóna byla stejně úspěšná jako její začátek a ještě mnoho vytančených pohárů.

Jana Volrábová, učitelka tanečního oboru, ZUŠ Moskevská

Podzimní sklizeň tanečních pohárů